شماره کارت : 6037997164733801 حامد رحمانی | تلفن:۰۲۱۶۶۳۴۷۸۰۷
انبر آرماتور بندی چه کاربردی دارد؟

انبر آرماتور بندی قدرت برش بالا در سایزهای مختلف مفتول و آرماتور بصورت مطمئن و کارآمد است.

به دلیل شکل خاص این انبر، نوک آن میتواند به سطح مورد نظر بسیار نزدیک بشود.این ویژگی باعث میشود وقتی قصد داشته باشیم چیز زائده مانندی، مثل میخ را که از یک سطح بیرون زده، ببریم، بتوانیم این کار را از نزدیک‌ترین نقطه به سطح انجام بدیم؛ به طوری که چیزی از میخ بالای سطح باقی نماند و اصطلاحا این انبر میتواند هر چیزی را از بیخ بگیرد و در صورت لزوم حتی قطع کند.این محصول که به گازانبر ساختمانی هم شهرت دارد، برای بستن اتصالات ساختمانی و آرماتور‌بندی به کار می‌رود.

انواع گاز انبر و کاربرد آنها

گاز انبر نجاری

یکی از بهترین گاز انبرهای موجود در بازار که بسیاری از نجارها از آن استفاده می کنند گاز انبری به نام گاز انبر نجاری است . نجاران برای بیرون کشیدن منگنه و یا میخ از داخل چوب از این مدل گاز انبر استفاده می کنند .قسمت سری این انبر مقداری انحنا دارد که کمک میکند از آن به شکل اهرم استفاده کرد تا میخ‌ها را راحت‌تر از چوب بیرون کشید.گاز انبر‌های نجاری بزرگ‌تر هستند و قسمت نوک آن‌ها عریض‌تر از مدل دیگر است.

گاز انبر آرماتور بندی

شکل نوک این نوع انبر تخت و بدون انحنا است تا بتواند در نزدیک‌ترین نقطه به سطح چیزی مثل سیم را ببرد. به علاوه نوک آن بر خلاف گاز انبر نجاری تیز است و برای بریدن سیم، مفتول، پیچ و فنر مناسب است. یکی از کاربردهای گاز آرماتور بندی در مشاغلی مانند جواهرسازی است که برای برش فلزات مورد استفاده قرار می گیرد .از آن جا که نوک لبه آن از یک طرف تخت و از طرف دیگر تیز است باعث میشود وقتی چیزی را میبرد آن را کاملا از انتها حذف کند و چیزی از آن روی سطح باقی نمیگذارد، در واقع اصطلاحا مثل یک کف چین عمل می‌کند. مدل‌های قوی‌تر و قدرتی این انبر می‌تواند حتی پیچ‌هایی به ضخامت ۶ میلیمتر را هم ببرد.

هر دو مدل ابزار در طول و اندازه های مختلف موجود هستند و می توانند دسته های بلند یا کوتاه داشته باشند.حمل گاز انبرهای دسته کوتاه راحت تر هستند ، اما با کمک گاز انبر های دسته های بلند به اعمال نیروی بیشتر کمک می کند. برخی مدل‌ها وجود دارند که لبه‌های کناری دهانه انبر تخت است. از این قسمت برای ضربه زدن استفاده میشود و کارکردی مشابه چکش را برای گاز انبر فراهم میکند.

 

 

نحوه ارسال کالا

روش پرداخت کالا

پیگیری سفارشات

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی آنلاین ابزارگلد از طریق واتساپ

جهت سهولت در امر پاسخگویی به شما بازدیدکنندگان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی آنلاین، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

هرگونه سوال در خصوص محصولات و... را از طریق واتساپ با ما در میان گذارید.

ارسال پیام به واتس آپ از طریق موبایل
ارسال پیام به واتس اپ از طریق مرورگر