شماره کارت : 6037997164733801 حامد رحمانی | تلفن:۰۲۱۶۶۳۴۷۸۰۷
کنیتکس پاش چگونه کار می‌کند؟

این محصول ابزاری است که برای پاشش موادی مانند رنگ ...

این محصول ابزاری است که برای پاشش موادی مانند رنگ ، دوغ آب سیمان سفید و سایر موادی که برای نما کاربرد دارد استفاده میشود کیفیت بالا و مواد بکاررفته در آن باعث شده که طول عمر و کارآیی فوق العاده ای داشته باشد .رنگ‌های کنیتکس، کاربرد بسیار زیادی دارد. این رنگ در همه جا کاربرد دارد؛ از سازه‌های خشن مانند انواع سازه‌های سنگی، بتنی، گچی، سیمانی و غیره مثل تونل‌ها بگیرید تا برای فضاهایی که زیبایی و ظرافت، حرف اول را می‌زند؛ جاهایی مانند دکوراسیون داخلی و نمای خارجی خانه‌ها و رنگ آمیزی هنرمندانه و ظریف روی چوب، ایرانیت، پلاستیک و فلزات.به طور کلی رنگ کنیتکس در برابر بارش باران و حتی اسپری نمک مقاوم است و شما می توانید با استفاده از دستگاه های رنگ پاش ساختمان خود را رنگ کنید.و این نکته هم هست که این رنگ زبر است و به همین دلیل برای جاهایی که سطوح صافی ندارند یا حتی روی سطوح سیمانی ، آدرواز هم می توانید از آن استفاده کنید.

انواع کنیتکس

  • کنیتکس روغنی( حلال در بنزین) این نوع کنیتکس حلال بنزین است. به همین دلیل شما باید تا قبل از خشک شدن رنگ باید مواظب باشید که آتش سوزی اتفاق نیفتد. این نوع کنیتکس را به دلیل اینکه ضد آب است در نمای بیرونی خانه نیز می‌توان استفاده کرد.
  • کنیتکس پلاستیکی( حلال در آب) این نوع کنیتکس حلال آب است. پس در مکان هایی که رطوبت زیاد است یا در خارج از ساختمان نباید مورد استفاده قرار گیرد. از مزایای این رنگ زود خشک شدن است . 

انواع کنیتکس پاش

   اسپری سیفونی :

مخزن رنگ در این مدل زیر پیستوله قرار دارد. این حالت باعث می‌شود هوا با سرعت زیادی از یک مجرای تنگ رد شده و حالت مکش ایجاد شود. فشار هوای جو که توسط سوراخی در منبع است به سطح مایع فشار می‌آورد و مایع بالا آمده و رنگ اسپری می‌شود.

   اسپری تحت فشار:

این سیستم درزگیری شده است زمانی که فشار هوای داخل منبع بالا می‌رود و رنگ از لوله بالا می‌رود. از این دستگاه بیشتر برای استفاده از رنگ های غلیظ استفاده می‌شود. برای مثال برای رنگ های مالتی کالر از این نوع پیستوله استفاده می‌شود.

   سیستم رنگ پاشی ثقلی :

در این مدل کاسه یا مخزن رنگ روی کنیتکس پاش تعبیه شده است. در این حالت رنگ بر اثر نیروی وزن خود یا همان نیروی جاذبه زمین همراه با نیروی مکش هوای فشرده هدایت می‌شود. این مدل نسبت به مدل سیفونی به هوای فشرده کمتری نیاز دارد. به همین دلیل ضایعات رنگ در سیستم رنگ پاش ثقلی کمتر است. مخزن در این مدل زاویه 45 درجه دارد به همین دلیل برای سطوح عمودی و افقی مناسب است. بیشتر از این پیستوله برای رنگ کردن چوب و خودرو استفاده می‌شود. 

مزایای استفاده از کنیتکس پاش:

  • وزن پایینی دارند و دلیل آن مواد اولیه به کار رفته در آنها می باشد.
  • این نوع از رنگها سرعت اجرای بالایی دارند چرا که مراحل اجرایشان بسیار ساده است.
  • این نوع از پوشش های رنگی، طرح های متنوعی و زیبایی دارند و به همین دلیل از این طریق می توان نمای زیبایی به ساختمان بخشید.
  • تنوع رنگ بسیار بالایی دارند.
  • قیمت بسیار مناسی دارند.

معایب استفاده از کنیتکس پاش:

  • عایق صوتی و حرارتی نیستند و کمکی به هدر رفت انرژی هم نخواهد کرد.
  • دوام و مقاومت بالایی ندارند و به مرور در برابر نور آفتاب آسیب می بینند چرا که مواد اولیه این رنگها کیفیت بالایی ندارند.
  • استفاده از مواد آتش زا در ساخت این رنگها، سبب سوختن سریع و شعله ور شدن آتش می شود.

 

 

نحوه ارسال کالا

روش پرداخت کالا

پیگیری سفارشات

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی آنلاین ابزارگلد از طریق واتساپ

جهت سهولت در امر پاسخگویی به شما بازدیدکنندگان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی آنلاین، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

هرگونه سوال در خصوص محصولات و... را از طریق واتساپ با ما در میان گذارید.

ارسال پیام به واتس آپ از طریق موبایل
ارسال پیام به واتس اپ از طریق مرورگر