شماره کارت : 6037997164733801 حامد رحمانی | تلفن:۰۲۱۶۶۳۴۷۸۰۷
اره موتوری

اره موتوری، اره برقی و یا اره زنجیری یکی از ادوات و لوازم باغبانی پرکاربرد در کارهای تخصصی است که با استفاده از الکتریسیته، نیروی هیدرولیکی و یا اغلب توسط یک موتور دو زمانه کار می‌ کند. 

از آنجا که اره موتوری با استفاده از روش‌های مختلف و در مدل‌های متفاوت تولید می‌شود به آن‌ها اره برقی یا اره بنزینی نیز گفته می‌شود.

اره موتوری برای انجام کارهایی مانند هرس کردن درختان میوه ، بریدن درختان خشک ، هرس درختان ، قطع و انداختن درخت در جنگل یا مزارع تولید چوب ، تهیه هیزم از درختان و سرشاخه ها به کار می رود.

در ادامه به توضیح انواع مختلف این اره و مزایا و معایب هر کدام میپردازیم:

اره بنزینی:

اره بنزینی یکی از انواع  اره موتوری های رایج می باشد که با ترکیب سوخت و روغن شروع به کار می کند و برای افراد حرفه ای و متخصص مناسب است. موتورهای به کار رفته در این اره ها قدرتمند هستند و عیب آن سنگین تر بودن آن نسبت به دیگر اره هاست.

اره برقی:

یکی از انواع اره موتوری، اره برقی است که نسبت به اره بنزینی کوچک تر و ضعیف تر است. در اره برقی یک موتور وجود دارد که با استفاده از نیروی برق راه اندازی می شوند و برای روشن کردن آن‌ها به سوخت یا بنزین نیازی ندارید.

از مزایای استفاده از اره برقی می توان به ارزان تر بودن موتور آن ها نسبت به دیگر موتورها، آلودگی صوتی کمتر، آلودگی هوای کم و سبکی آن ها اشاره کرد. اره برقی دستی معمولاً برای افراد تازه کار مناسب است. افراد تازه کار می توانند از این نوع از دستگاه های صنعبت کشاورزی و باغبانی در خانه خود، برای انجام کارهای خانه استفاده کنند. از جمله معایب اره برقی قدرت کم و قابل استفاده نبودن در تمامی شرایط می باشد.

اره برقی شارژی:

اره های شارژی یکی از انواع اره های برقی می باشد. اره برقی های شارژی همان طور که از نام آن ها پیداست، با باتری کار می کنند و در ساخت آن ها از هیچ گونه سیمی استفاده نشده است.

همان‌طور که می‌دانید برای روشن کردن اره های برقی باید آن را به طور مستقیم به برق متصل کنید. اما در مورد اره های برقی شارژی این گونه نیست و برای راه اندازی آن باید انرژی مورد نیاز را در باطری آن ذخیره نمایید. از آنجا که پس از گذشت مدت زمانی از استفاده از این اره ها شارژ باتری تمام می شود، استفاده از آن ها به طور مداوم امکان پذیر نیست و برای استفاده مجدد از اره برقی شارژی باید دوباره باتری آن را شارژ کنید.

یکی از معایب این اره ها قدرت کم آن است، به همین دلیل تنها برای هرس کردن درختان یا بریدن درختان کوچک می توان از آن ها استفاده کرد. البته می توان گفت وزن سنگین باتری آن یکی دیگر از معایب اره برقی شارژی می باشد.

اره چوب بری:

اره چوب بری برقی در برش انواع چوب و نئوپان کاربرد دارد. از اره چوب بری نمی توان برای بریدن جسم های سخت استفاده کرد. اره چوب بری، تیغه های بلند و دندانه های درشت دارد. وجود این دندانه ها باعث می شود سرعت برش افزایش پیدا کند. تیغه بلند اره چوب بری به طور دائم به دستگیره آن وصل شده است.

نحوه ارسال کالا

روش پرداخت کالا

پیگیری سفارشات

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی آنلاین ابزارگلد از طریق واتساپ

جهت سهولت در امر پاسخگویی به شما بازدیدکنندگان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی آنلاین، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

هرگونه سوال در خصوص محصولات و... را از طریق واتساپ با ما در میان گذارید.

ارسال پیام به واتس آپ از طریق موبایل
ارسال پیام به واتس اپ از طریق مرورگر