شماره کارت : 6037997164733801 حامد رحمانی | تلفن:۰۲۱۶۶۳۴۷۸۰۷
پولیفت

این نوع ابزار به همراه یک زنجیر فولادی بسیار ضخیم به منظور جابه‌جایی اجسام در حالت عمودی و یا کشیدن اشیا در یک راستای دلخواه و حتی برای بسته بندی‌های بسیار بزرگ به کارمی‌روند.

 

بعد از نصب این ابزار در محل مورد نظر شما می توانید به راحتی وسایلتان را به راحتی در مکان های مختلف به وسیله ی دستهی این ابزار جابه جا نمایید، یکی از بهترین خصوصیت های این تجهیزات کشش وسایل و بار در تمامی زوایا می باشد. همچنین این ابزار با توجه به ساختار ساده ی خود و تعداد تجهیزات جانبی کم امکان نگهداری آسان را به کاربران می دهد .

پولیفت ها دارای دو قلاب می باشند که یکی به صورت ثابت و دیگری به صورت متحرک می باشد ، معمولا قلاب ثابت به بخش سنگین تر و محکم تر مانند دیوار و یا سقف وصل می شود و قلاب متحرک به بار و یا وسایل وصل میشود .
پولیفت ها دارای اهرمی متحرک هستند که به صورت رفت و برگشت عمل می کنند ، این اهرم عملیات چرخاندن زنجیر را انجام می دهد ، حاصل کار این سیستم کشیدن زنجیر می باشد که همین امر باعث جابه جایی می شود، و باری را که به قلاب متحرک وصل شده است را به سمت پولیفت می کشد .

در هنگام کار با این ابزار تمامی موارد ایمنی باید رعایت شود چون در رفتن هر یک از قلاب ها امکان ایجاد حوادث جبران ناپذیری را فراهم می آورد .

هر شخصی می بایست قبل از کار کردن با این ابزار دفترچه راهنمای آن را به صورت کامل مطالعه و با عملکرد خاص آن مدل به خوبی آشنا شود .

قسمت های مختلف پولیفت :

بدنه، چرخ دنده ها، دسته متحرک، ضامن چرخ دنده ها، فنر گیربکس، دو قلاب یکی ثابت یکی متحرک، زنجیر متحرک، محافظ زنجیر، قرقره آویز

نحوه ارسال کالا

روش پرداخت کالا

پیگیری سفارشات

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی آنلاین ابزارگلد از طریق واتساپ

جهت سهولت در امر پاسخگویی به شما بازدیدکنندگان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی آنلاین، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

هرگونه سوال در خصوص محصولات و... را از طریق واتساپ با ما در میان گذارید.

ارسال پیام به واتس آپ از طریق موبایل
ارسال پیام به واتس اپ از طریق مرورگر