شماره کارت : 6037997164733801 حامد رحمانی | تلفن:۰۲۱۶۶۳۴۷۸۰۷
تعمیر و نگهداری برگ جمع کن

وقتی پاییز فرا می رسد باید آماده باشید. نگهداری صحیح از برگ جمع کن...

وقتی پاییز فرا می رسد باید آماده باشید. نگهداری صحیح از برگ جمع کن، پاکسازی برگ را سریعتر می کند.

نکات نگهداری از برگ جمع کن

قبل از شروع کارکردن با برگ جمع کن، مطمئن شوید که فضای زیادی برای کار دارید. اگر یک برگ جمع کن بنزینی دارید، به یک منطقه با تهویه مناسب نیاز دارید. از پازچه ای در محل کار خود استفاده کنید تا تمیز کردن راحت تر شود.

جنبه های خاص نگهداری از برگ جمع کن ممکن است بین مدل ها متفاوت باشد. این مقاله روش های عمومی را پوشش می دهد. قبل از شروع به کار بر روی آن، حتماً راهنمایی را که به همراه برگ جمع کن برای شما ارائه شده است، بخوانید. راهنما ممکن است شامل یک برنامه تعمیر و نگهداری نیز باشد. مطمئن شوید که همیشه دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید

برگ جمع کن خود را خاموش کنید و اجازه دهید تمام قطعات متحرک قبل از انجام هرگونه تعمیر و نگهداری، تمیز کردن یا بازرسی متوقف شوند.

سیم شمع را از شمع بر روی برگ جمع کن بنزینی جدا کنید. یک برگ جمع کن برقی را از منبع تغذیه آن جدا کنید. تمام مراحل پیش از تعمیر و نگهداری که سازنده مشخص می کند را دنبال کنید.

برگ جمع کن شارژی : تمیز کردن و مراقبت از باتری

یکی از مزایای برگ جمع کن های برقی این است که به عنوان مدل های گازی به نگهداری کمتری نیاز دارند. با این حال، چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید تا برگ جمع کن سیمی یا بی سیم خود را در بهترین حالت کار قرار دهید.

 • برگ جمع کن را با یک پارچه تمیز پاک کنید.
 • برگ جمع کن  را برای یافتن قطعات شل، آسیب دیده یا مفقود بررسی کنید. قبل از استفاده از برگ جمع کن ، بست های شل را سفت کنید و قطعات آسیب دیده یا گم شده را تعویض کنید.
 • ورودی هوا را از نظر آلودگی، زباله و هر چیزی که ممکن است جریان هوا را مسدود کند بررسی کنید.
 • برای برگ جمع کن های بی سیم، دستورالعمل های سازنده را برای نگهداری باتری دنبال کنید. ممکن است لازم باشد باتری را پس از تکمیل ظرفیت آن از شارژر خارج کنید، باتری را در سطح خاصی از شارژ نگه دارید یا به طور دوره ای آن را در طول فصل خاموش شارژ کنید. برخی از باتری ها دارای دریچه های خنک کننده هستند که باید از آلودگی و زباله دور نگه داشته شوند.

تعمیر و نگهداری ماهانه برگ جمع کن بنزینی

 • فیلتر بنزین را تعویض کنید.
 • قسمت بیرونی کاربراتور و پره های فن را تمیز کنید.
 • خط سوخت، فیلتر سوخت، کابل ها و اتصالات را بررسی کنید.
 • شمع را چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

نگهداری از برگ جمع کن

اهمیت نگهداری صحیح برگ  جمع کن خود را نادیده نگیرید.

 • برگ جمع کن را در مکانی خشک و دارای تهویه مناسب نگهداری کنید تا اطمینان حاصل شود که بخارات با جرقه یا شعله باز تماس ندارند.
 • مطمئن شوید که برگ جمع کن دور از دسترس کودکان باشد.
 • سازندگان ممکن است تخلیه سیستم سوخت یا خشک کردن آن را قبل از ذخیره سازی توصیه کنند، یا ممکن است تعیین کنند که برگ جمع کن را با مخزن پر از سوخت مخلوط با یک تثبیت کننده سوخت برای ذخیره سازی طولانی مدت ذخیره کنند. 

 


 

 

 

نحوه ارسال کالا

روش پرداخت کالا

پیگیری سفارشات

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی آنلاین ابزارگلد از طریق واتساپ

جهت سهولت در امر پاسخگویی به شما بازدیدکنندگان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی آنلاین، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

هرگونه سوال در خصوص محصولات و... را از طریق واتساپ با ما در میان گذارید.

ارسال پیام به واتس آپ از طریق موبایل
ارسال پیام به واتس اپ از طریق مرورگر